REAKCIJE TRENERA / Bjelica odao priznanje Zekiću: 'Poslije ovog najbolje je otići kući i isplakati se'

Treneri su prokomentirali utakmicu

1.12.2021.
19:47
Dubravka Petric/PIXSELL

Nogometaši Osijeka treći su polufinalisti ovosezonskog izdanja Hrvatskog kupa, oni su u četvrtfinalu boljim izvođenjem 11-eraca s 5-4 izbacili Slaven Belupo, nakon što u 120 minuta igre u Gradskom vrtu nije bilo pogodaka.

NEVIĐENA DRAMA NA GRADSKOM VRTU /

Osijek izborio polufinale Kupa nakon nevjerojatne utakmice i trilera s bijele točke

Iako nije bilo golova, susret u Osijeku obilovao je događajima, oba sastava nisu iskoristila po kazneni udarac, a i jedni i drugi su utakmicu završili s po 10 igrača.

Prilikom izvođenja 11-eraca prvi je do prednosti stigao gost nakon što je kapetan Osijeka Škorić zatresao gredu, ali odmah potom je i Goda promašio, da bi u šestoj seriji Zirdum pogodio gredu, a Daku bio precizan za prolazak domaćih među četiri najbolja.

"Bili smo bolji u prvom, Belupo u drugom poluvremenu. Nije nas još nitko tako nadigrao, ali imali smo više sportske sreće i zaslužili prolaz, a to je najbitnije. Meni je najbitnije da igramo dobro", kazao je trener Osijeka Nenad Bjelica.

"Poslije ovog najbolje je otići kući i isplakati se. Što drugo reći. Sreća nam je u potpunosti okrenula leđa", dodao je Zoran Zekić, javlja SN.