Razočarani Ronaldo javno rekao ono što svi misle!
Najskuplji igrač svijeta, a Ronaldo godišnje dobiva 12 milijuna eura plaće, kao i Jose Mourinho, odlučio je otvoreno progovoriti o antinogometu koji igra Real.
Nakon poraza koji je uzdrmao sve planove Real Madrida za ovu sezone, počele su se događati prve naznake pucanja jedinstva u svlačionici
O Mourinhovom bunkeru u utakmicama protiv Barçe priča se već mjesecima, ali sada ga je prvi puta kritizirala prva zvijezda Reala, Cristiano Ronaldo.
http://videa.hu/flvplayer.swf?v=p9iRXjj76shePqF8
"Ne sviđa mi se takav način igre, ali moram se prilagoditi jer stvari su takve kakve jesu", izjavio je Ronaldo, koji je frustriran činjenicom da u srijedu nije dočekao ulazak Kake u igru, a kamoli Benzeme i Higuana.
A upravo je to bio plan prije nego je Pepe isključen, a Messi počeo rušenje Reala na San Bernebeu. Ronaldo je bjesnio, stalno je gestikulirao suigračima da krenu prema naprijed, ali jednostavno nije išlo.
Jedini put kad je Mourinho ove sezone pokušao igrati 'normalno' protiv Messija i društva, dobio je pet golova.
U cijeloj toj priči Ronaldo je možda i najveća žrtva jer ne može pokazati svoju napadačku genijalnost, a ono što ga zasigurno najviše boli su naslovi tipa: 'Messi opet zasjenio Ronalda'.
No, taj će problem morati riješiti s gospodinom
specijal-201102150360004-Liga prvaka
arti-201104280432006 arti-201104280090006 arti-201104270791006
403 Forbidden