RAZBIJANJE CITYJA: / Pogledajte fenomenalan pogodak Diera s kojim je šokirao Građane

Tottenham i Manchester City odigrali su zanimljivu utakmicu u sklopu 7. kola Premiershipa, a na White Heart Lineu domaćin je slavio s 4:1.

26.9.2015.
15:07

Nakon poraza u prošlom kolu na svom Etihadu od West Hama (1:2), Manchester City je otputovao u London kako bi isprao gorak okus tog poraza. I krenulo je sve prema planu.

'UBOJICA' VELIKIH: Nakon Arsenala i Liverpoola Bilić sredio i Manchester City!

Najskuplje ovoljetno pojačanje u povijesti kluba, belgijski reprezentativac u 25. minuti je zabio vodeći pogodak za Građane.

Na samom kraju prvog poluvremena, Dier zabija za 1:1 i baca publiku u trans. Samo pet minuta nakon početka drugog dijela, Alderweireld pogađa za 2:1 Tottenhama i preokreće susret.

Na 3:1 povisio je Kane u 61. minuti utakmice. U 73. minuti, glavni sudac poništio je pogodak Tottenhamu.

Gosti su tada apsolutno sve bacili u napad i to im se odbilo od glavu u 79. minuti kada je Lamela zabio za 4:1. Tottenham je ukrao loptu na svojoj polovici, povukao po desnoj strani, lopta biva ubačena do Lamele koji prvi puta vara golmana i zaobilazi ga, da bi nakon toga zabio i pored obrambenog igrača Cityja koji je stajao ispred crte.

Tako je Tottenham očitao bukvicu Manchester Cityju koji je nakon pet uzastopnih pobjeda u prvenstvu i gol razlike 11-0, doživio i svoj drugi uzastopni poraz.