LIGUE ONE / Tragičar finala Svjetskog prvenstva donio pobjedu PSG-u u samoj završnici

Paris Saint-Germain je u subotu na Parku prinčeva svladao gostujući Nantes s 2-1 u 15. kolu francuskog prvenstva i izdvojio se na vrhu ljestvice sa šest bodova prednosti pred drugoplasiranim Monacom.

9.12.2023.
23:17

Bradley Barcola je u 41. minuti doveo domaće u vodstvo u 41. minuti. Mostafa Mohamed je u 55. minuti postigao izjednačujući pogodak za Nantes, da bi bivši igrač "Kanarinaca" Randal Kolo Muani u 83. minuti pogodio za 11. ovosezonsku pobjedu PSG-a.

POBJEDA NAKON 105 DANA /

Bjelica nakon što je prekinuo crnu seriju, brlijirao izjavom: ‘Ako me niste poznavali, sada me znate. Čista emocija‘

U prvoj subotnjoj utakmici Monaco je kao gost svladao Rennes s 2-0 i privremeno došao na drugo mjesto. Vanderson je u 51. minuti pogodio za vodstvo momčadi iz Kneževine, a isti je igrač u 75. minuti zaradio drugi žuti karton pa je Monaco ostao s igračem manje. Unatoč brojčanom nedostatku, gostujući kapetan Youssouf Fofana je u 85. minuti udvostručio prednost Monaca.

Fofana je potom skrivio kazneni udarac iz kojeg je Benjamin Bourigeaud smanjio zaostatak domaće momčadi, ali Rennes nije uspio izvući barem bod već je doživio četvrti poraz u posljednjih pet utakmica.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počelo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.