DAN HRVATA / Rakitić asistirao za svoju Sevillu. Pogledajte kako je vrhunski namjestio gol za pobjednu i izjednačenje s Modrićevim Realom na vrhu

Ovim rezultatom se Sevilla izjednačila s Realom na vrhu s 24 osvojena boda

30.10.2021.
18:27
Sreenshot

Sevilla je pobijedila Osasunu na svojem terenu s 2:0 u utakmici 12. kola španjolske La Lige. Ovim rezultatom se Sevilla izjednačila s Realom na vrhu s 24 osvojena boda.

Prvi pogodak Seville zabio je stoper Diego Carlos u 40. minuti utakmice, a namjestio ga je Ivan Rakitić koji je sjajno pogodio ubačaj iz kornera.

OVDJE možete pogledati asistenciju Rakitića.

Drugi gol Seville postigao je Lucas Ocampos te postavio konačnih 2:0 u 60. minuti susreta.

TAKO SE TO RADI /

Ma Modrić je čisti genije. Pogledajte kako je Luka majstorski asistirao za pobjednički gol Reala