KUP NATJECANJA / PSG zabio devet 'komada', Mbappe postao rekorder: Barcelona se provukla protiv četvrtoligaša

Ivan Rakitić je bio pošteđen u prolasku Seville protiv Racing de Ferrola. Andalužani su slavili s 2:1, a momčad našeg Ante Budimira nakon produžetaka je pobijedila Castellon. Hrvat je ušao u 89. minuti u igru.

7.1.2024.
23:21
Pofimedia

Nakon što su protiv Toulousea prije nekoliko dana osvojili prvi trofej sezone, francuski superkup, nogometaši PSG-a protiv šestoligaša US Revel su krenuli u natjecanje francuskog Kupa.

AUTOGOL PRELOMIO /

U derbiju najstarijeg nogometnog natjecanja na svijetu Liverpool je prošao dalje protiv Arsenala

Sa visokih 9:0 pobijedili su i prošli u daljnju fazu natjecanja, a Kylian Mbappe je s tri pogotka došao do brojke 30 što ga stavlja na prvo mjesto strijelaca PSG u povijesti tog natjecanja. Na petom je mjestu na ukupnoj tablici a kada mu se upiše dva pogotka u dresu Monaca, najbolji strijelac u povijesti francuskog Kupa, Michael Platini, mu bježi 12 golova.

Barcelona nije tako suvereno prošla svoju prepreku u Kupu Kralja, namučila se protiv četvrtoligaša, Union Deportivo Barbastra. Slavili su Katalonci s 3:2, a golove su postigli Robert Lewandowski, Fermin Lopez i Raphinha.

Treba napomenuti i kako je Ivan Rakitić bio pošteđen u prolasku Seville protiv Racing de Ferrola. Andalužani su slavili s 2:1, a momčad našeg Ante Budimira nakon produžetaka je pobijedila Castellon. Hrvat je ušao u 89. minuti u igru.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.