PRVA UTAKMICA DRUGOG KOLA 1.HNL-A, INTER - ISTRA 0:2: / Mario Ćuže u završnici slomio Inter, tri boda idu u Pulu

Tri boda za sredinu tablice

26.7.2019.
22:07
Jurica Galoic/PIXSELL

Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Inter iz Zaprešića 2:0 u prvoj utakmici drugog kola Prve hrvatske nogometne lige.

Istra je ovom pobjedom napredovala na peto mjesto tablice s tri osvojena boda, dok je Inter sedmi s jednim bodom.

Rezultati by SofaScore

Pitanje pobjednika odlučeno je u samoj završnici susreta. Golova nije bilo sve do 83. minute, a tada je na scenu stupio Mario Ćuže, 20-godišnji napadač Dinama na posudbi u Istri.

On je u 83. dove goste u vodstvo, a u drugoj minuti sudačke nadoknade zabio je i gol za 2:0 i konačnu potvrdu pobjede.

Za Puljane je to prva pobjeda ove sezone nakon što su na otvaranju sezone izgubili na Poljudu od Hajduka (0-2), dok je Inter u prvom kolu odigrao 1-1 protiv Gorice, a sada upisao poraz na svom travnjaku.

U subotu su na rasporedu još dvije utakmice, sastaju se Slaven Belupo i Dinamo, te Lokomotiva - Rijeka, dok će u nedjelju igrati Gorica i Osijek, te Varaždin i Hajduk.