NAPETO / Drama na Kosovu okončana u dubokoj nadoknadi: Rijeka nešto može slutiti, ali ništa još nije gotovo

Osim Rijeke, u drugom kolu će se u kvalifikacije uključiti i Osijek koji je za suparnika dobio mađarski ZTE. Prva utakmica je u Osijeku

13.7.2023.
22:17
Nel Pavletić/PIXSELL

Nogometaši kosovskog prvoligaša Dukagjinija svladali su Europu iz Gibraltara s 2-1 u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu, odigranoj u četvrtak u Prištini, čime su se približili plasmanu u drugo kolo u kojem Rijeka čeka pobjednika ovog para.

PRVO PRETKOLO ZA LIGU PRVAKA /

Gosti bez ijedne pobjede: Tolićev Slovan umalo se izblamirao, Dinamovi protivnici prolaz drže kao nepoznanicu

Bujar Shabani je u 30. minuti postigao vodeći pogodak za domaću momčad. Gosti su uspjeli izjednačiti u šestoj minuti sučevog dodatka u prvom poluvremenu. Sve do šeste minute dodatka na kraju utakmice rezultat se nije mijenjao, a onda je Iljasa Zulfiji donio minimalnu prednost Dukagjiniju za uzvrat koji je na rasporedu u četvrtak, 20. srpnja.

Momčad koja će tada izboriti nastup u drugom kvalifikacijskom kolu, 27. srpnja će gostovati u Rijeci. Uzvratne utakmice drugog kola su na rasporedu 3. kolovoza.

Treći hrvatski predstavnik u ovom natjecanju je splitski Hajduk, koji se uključuje u trećem kolu kvalifikacija. Ždrijeb parova trećeg kola bit će održan 24. srpnja.

Novi MMA spektakl, FNC Armagedon, očekuje nas u subotu, 22. srpnja, a prijenos uživo moći ćete pratiti putem PLAY Premium platforme