PREDSTAVNIK LOKOMOTIVE PRIJAVLJEN ZBOG FIZIČKOG NAPADA NA IGRAČA RIJEKE: / Skandal nakon fantastične utakmice u Kranjčevićevoj

Alen Rivetti prijavio predstavnika NK Lokomotive Igora Cvetkovića

6.2.2021.
21:32

Nevjerojatno subotnja dramatična utakmica između Rijeke i Lokomotive u kojoj je riječki klub s dva gola u završnici utakmice uzeo sva tri boda i slavio 3:2 dobila je i negativan nastavak.

LOKOMOTIVA - RIJEKA 2:3: /

Riječani ludim preokretom do pobjede; Dva gola zabili u posljednjim minutama

Alen Rivetti prijavio Igora Cvetkovića

Prema pisanju 24sata, predstavnik HNK Rijeka Alen Rivetti prijavio je predstavnika NK Lokomotive Igora Cvetkovića zbog toga što je Cvetković navodno Nina Galovića u tunelu nakon utakmice udario po leđima i uhvatio za vrat.

To je prijavljenu delegatu utakmice Zoranu Pandži koji je to sve napisao u zapisniku, a detalji ove neugodne situacije nepoznati su jer, kako izgleda, nije bilo službenih osoba u blizini za vrijeme incidenta.

Pandža poručio Rivettiju da taj incident treba prijaviti i disciplinskom sucu HNS-a

Pandža je potom poručio Rivettiju da taj incident treba prijaviti i disciplinskom sucu HNS-a. U susretu 20. kola Prve HNL Rijeka je na stadionu u Kranjčevićevoj ulici pobijedila Lokomotivu s 3:2 premda je do 70. minute gubila sa 0:2.

Bila je to odlična utakmica s pet golova i nizom prilika na obje strane. Lokomotiva je vodila 2-0, no Rijeka je okrenula rezultat postigavši tri gola, pri čemu dva u sudačkoj nadoknadi.

Lokosi imali 2:0, pa sve prosuli

Lokomotiva je vodila 2:0 golovima Šerifa Kallakua (12) i Josipa Pivarića (56-11m), no u 70. minuti je isključen Cipetić. S igračem više gosti su okrenuli rezultat, a golove su zabili Robert Murić (71-11m, 90-11m) i Sandro Kulenović (90+3).

"Lokosima" je ovo bio treći derbi u nizu i drugi poraz, nakon što su izgubili i od Dinama, a slavili protiv Hajduka. S druge strane Rijeka je upisala prvu pobjedu u zadnja tri kola.