POVIJESNA UTAKMICA PAŠALIĆA I ATALANTE: / U Italiji se nešto poput ovoga nije dogodilo od 1932.

Borba za Ligu prvaka bit će neizvjesna do kraja

4.4.2019.
23:03

Nogometaši Atalante slavili su u 30. kolu u Bergamu protiv Bologne s 4-1 i približili se četvrtoplasiranom Milanu na samo bod. Atalanta je pobjedu osigurala furioznom igrom u prvom dijelu, kada su zabili čak četiri gola u prvih 15 minuta. Pogotke su za domaćine dali Iličić (3, 5), Hateboer (9) i Zapata (15), dok je gol za Bolognu dao Orsolini (54). Mario Pašalić je igrao za Atalantu od 46. minute.

Juve razbio Romu

Posljednji klub koji je, inače, uspio postići četiri gola u prvih 15 minuta utakmice bio je Juventus koji je to napravio u ožujku 1932. godine protiv Rome kada je bilo 7-1.

Ranije je Sassuolo kod kuće pobijedio "fenjeraša" Chieva s 4-0 golovima Demirala (4,45), Locatellija (47) i Berardija (57).