AJDE DUŠKO, BUDI MUŠKO... / Pogledajte kako je Dušan Vlahović podivljao nakon što ga je trener izvadio iz igre, potpuno je izgubio kompas

Vlahović nije igrao dobru utakmicu pa ga je trener povukao iz igre u 61. minuti

12.5.2023.
9:05
Arenasport/Screenshot

U prvom susretu polufinala Europske lige Juventus i Sevilla su u Torinu odigrali 1-1.

EUROPSKA LIGA /

Juventus duboko u sudačkoj nadoknadi do remija, Roma minimalno slavila kod Bayera

Sevilla je povela u 26. minuti golom Youssefa En Nesyrija, a u šestoj minuti nadoknade izjednačio je Federico Gati. Ivan Rakitić je za goste odigrao cijeli susret, a uzvrat je za sedam dana u Sevilli.

Ovu utakmicu neće po dobrome pamtiti napadač Juvea, srpski centarfor Dušan Vlahović (23).

On je počeo utakmicu, ali se nije iskazao na terenu, pa ga je trener Massimiliano Allegri zamijenio u 61. minuti i uveo Arkadiusza Milika, što je Srbinu jako loše sjelo.

Nakon što je izašao s terena Vlahović je bio jako nervozan, što najbolje pokazuje njegova reakcija kada je sjedao na klupu, a koju možete pogledati OVDJE.