PORAZ SPLITSKE MOMČADI U POLJSKOJ: / Hajduk uveličao 70. rođendan tamošnjeg četrnaesterostrukog prvaka

Gornik je slavio protiv Hajduka 3-2

24.3.2018.
23:06
PIXSELL

Nogometaši Hajduka jučer su stigli u poljski grad Zabrze gdje su tijekom subotnje večeri odigrali prijateljski dvoboj s domaćinom Górnikom u povodu 70. rođendana četrnaestostrukog prvaka poljske lige. Pritom i upisali 2-3 poraz.

Splitska je momčad odlično otvorila utakmicu i već u četvrtoj minuti poveli golom iz slobodnog udarca Adama Gyurcsa, da bi samo devet minuta kasnije Gornik izjednačio pogotkom Wolsztynskog s nekih pet metara petom.

Do poluvremena je svaka momčad zabilo još po jednom, prvo domaćin za kojeg je Angulo pogodio u 33., a pet minuta kasnije Kovačević je zabio za 2-2.

U drugom poluvremenu jedan pogodak, onaj u mreži Hajdukove momčadi. Zabio ga je Lizka u 58. minuti.