Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
PONOVNO SLOMIO NOS, ALI PONUDE STIŽU: /

Tottenham opasno zagrizao za Mandžukića, nudi za njega 25 milijuna

Prema pisanju talijanskog Tuttosporta, Tottehnam je za Marija Mandžukića spreman ponuditi 25 milijuna eura Juventusu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Vodeća momčad Serie A, razmišlja i o prodaji Alvara Morate kojeg za 30 milijuna eura želi vratiti madridski Real.

Četvrti klub u četiri sezone

Ako do transfera dođe, Tottenham bi bio četvrti Mandžukićev klub u četiri sezone, nakon Bayerna, Atletico Madrida i Juventusa. A Torinezi, koji su za hrvatskog napadača Atleticu platili 19 milijuna eura, još bi i zaradili.

Spursi su momčad za koju su već igrala četvorica hrvatskih reprezentativaca. To su: Luka Modrić, Niko Kranjčar, Vedran Ćorluka i Stipe Pletikosa. U jednom trenutku je zbog puno hrvatskih igrača, ovaj klub iz sjevernog Londona prozvan Crottenham.

Opet s maskom na licu

Inače, Mandžukić će sljedeću utakmicu, protiv Palerma odigrati s maskom na licu. U derbiju protiv Milana dobio je udarac u lice, laktom je hrvatskog reprezentativca pogodio Alex i slomio mu nos.

Mandžukiću maska na licu nije novost, jer je tako igrao i u dresu Atletica, kad mu je slomljen nos u dvoboju protiv Olympiakosa u Ligi prvaka.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike