POJAVIO SE ZASTRAŠUJUĆ PODATAK KOLIKO JE BARCELONA NEMOĆNA BEZ MESSIJA: / Bez njega ne mogu ni protiv fenjeraša

Čini se da je Barceloni takav trend utakmica bez Messija sudbina

17.8.2019.
9:06

Bez ozlijeđenog Messija Barcelona je u petak na startu nove sezone španjolskog prvenstva gostovala kod Athletica u Bilbau, te je izgubila sa 0:1.

Strijelac pobjedničkog gola bio je legendarni baskijski napadač, koji je najavio kako mu je ovo vjerojatno posljednja sezone, 38-godišnji Aritz Aduriz i to u 89. minuti, a sve to, pazite sada, nakon što je ušao u igru samo minutu ranije.

PRVOKLASNI DEBAKL BARCELONE NA OTVARANJU PRIMERE: /

Kataloncima u sumraku utakmice presudila 38-godišnja ikona Athletica

Hrvatski veznjak Ivan Rakitić odigrao je za Barcelonu drugo poluvrijeme i dva puta je zaprjetio protivničkom golu. U 49. minuti Rakitić je nakon kornera pucao glavom, ali iznad gola, a u 70. minuti je nakon povratne lopte opalio sa 13 metara, no opet iznad grede.

No Messi, no party

Bacelona je na otvaranju zaigrala bez Lionela Messija. Na njegovom mjestu zaigrao je Francuz Antoine Griezmann koji je u 120 milijuna eura vrijednom transferu stigao u Kataloniju. No nije Barci to pomoglo i pošteno su se bez argentinskog čarobnjaka u momčadi izblamirali na startu sezone.

Čini se da je Barceloni takav trend utakmica bez Messija sudbina. Pojavio se podatak koji govori koliko je igra Barcelone zapravo ovisna o inspiraciji po mnogima najboljeg igrača na svijetu. Tako je u posljednjih šest utakmica bez Messija Barcelona upisala dva remija te čak četiri poraza.