BOLNO ZA GLEDATI / Pogodak koji će postati noćna mora navijačima i igračima. Ovo je gol koji je izbacio Hajduk iz Europe

Hajduk je opet u posljednjim trenucima produžetaka primio tragičan pogodak

29.7.2021.
19:45

Hajduk je opet napravio neviđenu dramu u europskom natjecanju. Splićani su stigli u daleki Kazahstan na uzvratnu utakmicu drugog pretkola Konferencijske lige s dva gola prednosti protiv Tobola i na kraju su izgubili s 4:1.

Međutim, u drugom poluvremenu Splićane je zadesila katastrofa od 56. do 67. minute Hajduk je primio tri pogotka, a neki su bili i tragikomični i onda je još u 69. minuti Filip Krovinović promašio jedanaesterac.

TRENUTAK KOJI ODUZIMA DAH /

Pogledajte kako je čudesni Sahiti spasio Hajduk u zadnjim sekundama i to prekrasnom golčinom

Drama u završnici

I taman kada se mislilo kako je Hajduk ponovo doživio brodolom u Europi, u posljednjim sekundama utakmice u petoj minuti sudačke nadoknade, ukazao se ponajbolji igrač Hajduka ove sezone, Emir Sahiti. Sahiti je zabio prekrasan gol s ruba kaznenog prostora i odveo Hajduk u produžetke.

Međutim, Hajduk je opet u posljednjim trenucima produžetaka primio tragičan pogodak. Tagybergen je u 118. minuti pucao s distance i to ne bog zna kako jako, ali lopta je imala čudnu putanju i prevarila je Kalinića, koji danas doista nije branio najbolje. Pogodak pogledajte OVDJE.