NEVIĐENA TRAGEDIJA U NEKOLIKO MINUTA / Pogledajte kakve je nevjerojatne golove Hajduk primio protiv Tobola, a još je i Krovinović promašio penal

29.7.2021.
18:53
Screenshot Arena Sport

Hajduk je u daleki Kazahstan na noge Tobolu, u uzvratnoj utakmici Konferencijske lige, došao s dva gola prednosti i djelovalo je to sve dobro do drugog poluvremena kada je Splićane zadesila teška katastrofa.

DEBAKL BIJELIH U KAZAHSTANU /

Hajduk ispao iz Europe, Tobol im utrpao četiri gola, pogodak odluke pao u 118. minuti

Naime, u 56. minuti Jovančić je tukao s oko 20 metara, lopta se na putu odbila od Vuškovića i prevarila Kalinića. Video pogledajte ovdje.

Nakon toga u 61. minuti slijedi nova katastrofa. Tobol je zabio za 2:0 i tako sustigao Hajdukovu prednost s Poljuda. Gol pogledajte ovdje.

Zatim, u 67. minuti Sergeev je postigao svoj drugi gol i odveo Tobol na 3:0 i ukupnih 3:2. Pogledajte gol ovdje.

Ono što je još nevjerojatnije, Hajduk je u 69. minuti imao kazneni udarac, ali ga je Filip Krovinović propustio realizirati.

Srećom u posljednjim sekundama utakmice Hajduk je postigao gol i utakmica je otišla u produžetke.