OTEO SE KONTROLI / Pogledajte incident s kraja utakmice: Vrsaljkov najdraži suigrač totalno poludio, jednu zvijezdu Cityja vukao po travnjaku, drugu čupao za kosu

Utakmica je završila ružnim scenama

13.4.2022.
23:19

Nogometaši Manchester Cityja plasirali su se u polufinale Lige prvaka nakon što u uzvratu u Madridu odigrao 0-0 s Atleticom, te obranio pobjedu (1-0) iz prve utakmice.

KAKVA VEČER /

City i Liverpool prošli dalje, u polufinalu nas čeka neviđeni spektakl, Modrić i društvo pred paklenim izazovom

Agresivna i na momente gruba igra momčadi Diega Simeonea rezultirala je razbijenom Fodenovom glavom, te ozljedama De Bruynea i Walkera. Takva igra Atletica gotovo se isplatila u drugom dijelu, u kojem je City bio napadački nevidljiv.  U zadnjih pet minuta utakmice sudac je pokazao čak šest žutih i jedan crveni karton, uz ogromnu nervozu i vrlo malo pravoga nogometa.

U 89. minuti došlo je do velike gužve i skoro tučnjave nakon grubog prekršaja na Fodenu od strane braniča Felipea, kome je to bio drugi žuti karton. Snimku incidenta u kojem je zanimljiva i reakcija Stefana Savića možete pogledati ovdje. Prvo je Fodena vukao po travnjaku, a onda je najskupljeg igrača Cityja, Jacka Graelisha povukao za kosu, slično kao i Šime Vrljsaljko prošlog tjedna. Snimku pogledajte ovdje.

U nervoznoj nadoknadi od čak devet minuta u 96. minuti Oblak je obranio "zicer" Gundoganu, a Ederson je hrabro spasio opasnu situaciju pred svojim vratima, da bi brazilski vratar u 110. minuti obranio šut iz blizine Corree.