VRSALJKO IZVAN KONTROLE / Pogledajte trenutak kada je Vatrenom pao mrak na oči. Prvo je urlao na zvijezdu Cityja pa mu dirao glavu

Vrsaljko je odigrao svih 90 minuta u porazu na Etihadu

6.4.2022.
10:22

Nogometaši Manchester Cityja pobijedili su na svom stadionu Atletico Madrid s 1-0 (0-0) u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka. Pobjedu Manchester Cityju donio je Kevin De Bruyne pogotkom u 70. minuti.

Šime Vrsaljko je odigrao cijelu utakmicu za Atletico, a u zadnjoj minuti je zaradio žuti karton zbog prekršaja na Jacku Grealishu. Dvojac je potom malo porječkao, a onda je Vatreni povukao za kosu Engleza. Tu zanimljivu situaciju možete pogledati ovdje.

RUŽNE SCENE /

Vrsaljko napravio prekršaj pa nastao kaos na Etihadu: U sukob se umiješao i Pep Guardiola, evo što se dogodilo

Guardiola poludio

U 83. minuti Vrsaljko se pak našao se u središtu još jednog incidenta. Tada je hrvatski branič srušio Grealisha ispred trenera Cityja Pepa Guardiole, a nakon toga je počeo sukob. Atleticov Angel Correa je, očito nezadovoljan što je sudac svirao prekršaj, napucao loptom Grealisha koji je ležao na travi.

Nakon toga je Guardiola izgubio živce i počeo se svađati. U međuvremenu se Grealish ustao i priključio raspravi na što ga je Guardiola odgurnuo. Na kraju je samo Correa dobio žuti karton.