U SVOM STILU / Pogledajte što je Zlatan Ibrahimović objavio nakon utakmice s Tudorovom Veronom

Jedan od boljih Milanovih igrača u prvom poluvremenu bio je Ante Rebić, ali je zbog ozljede bio prisiljen napustiti igru

17.10.2021.
9:36

Milan se privremeno popeo na vrh ljestvice talijanske Serie A, nakon što je u subotnjem dvoboju na San Siru velikim preokretom pobijedio Veronu s 3:2, iako su gosti do 59. minute imali dva gola prednosti.

Bila je to povratnička utakmica Zlatana Ibrahimovića koji se dugo mučio s ozljedom, a sad se konačno vratio u sastav Milana. Nakon utakmice u svom je stilu napisao: "Dok drugi hodaju, ja letim."

OTKRIVAJU SE DETALJI SKANDALA /

Ovo je djevojka koja je razorila najpoznatiji nogometni brak na svijetu?

Rebić morao izaći

Jedan od boljih Milanovih igrača u prvom poluvremenu bio je AnteRebić, ali je zbog ozljede bio prisiljen napustiti igru u 36. minuti, a zamijenio ga je Portugalac RafaelLeao.

Kalinić je bio na terenu do 64. minute, a cijelo drugo poluvrijeme je Igor Tudor dao BoškuŠutalu. Milan je pobjedom zasjelo na vrh ljestvice s 22 boda, jednim više od Napolija, ali i s utakmicom više u odnosu na Napolitance. Na trećem je mjestu Inter.