KRASNO / Samo golčine na Santiago Bernabeuu: Pogledajte kakvom su 'bombom' Englezi uzvratili 'Kraljevima'

9.5.2023.
22:40

U utorak od 21 sat momčadi Reala i Manchester Cityja u Madridu igraju prvu polufinalnu utakmicu Lige prvaka. Gosti iz Engleske sjajno su ušlu u susret i bili puno bliže pogotku u početnim minutama, no "Kraljevi" su uspjeli sačuvati mrežu netaknutom i onda u 36. minuti šokirali City.

MADRE MIA /

Pogledajte kakvom su golčinom Kraljevi probili goropadni City, sve je krenulo od našeg Luke Modrića

MADRE MIA /

Modrić je dao Camavingi, a on osvojio puno prostora i proigrao Vinicusa koji fenomenalnm udarcem s 20-ak metara neobranjivo pogađa. Golman Cityja Ederson nije imao šanse. Pogodak možete pogledati OVDJE.

Poluvrijeme je završeno rezultatom 1:0 za Real, a u nastavak je donio ponovno sjajnu igru nogometaša Man. Cityja, koji su sada uspjeli iskoristiti svoju nadmoć.

U 67. minuti za 1:1 zabio je Kevin de Bruyne sjajnim prizemnim udarcem iz daljine. Courtis se ispružio, no nije uspio zaustaviti taj "projektil".