HRVAT RASTURA U DRESU INTERA / Pogledajte Perišićevu poništenu golčinu i kako je nakon njegovih majstorija Džeko zabio

U 5. kolu Lige prvaka Inter na svojem terenu igra s ukrajinskim Šahtarom

24.11.2021.
19:27

Nogometaši milanskog Intera u srijedu od 18.45 igraju na svojem terenu protiv ukrajinskog Šahtara u 5. kolu Lige prvaka.

ZNATE LI O KOME JE RIJEČ? /

Nevjerojatni Rakitić stigao Modrićev rekord u Ligi prvaka, ali jedan je legendarni Vatreni i dalje bolji od obojice

Nerazzurrima bi pobjeda u toj utakmici donijela prolazak u sljedeću fazu natjecanja ako Real u drugoj utakmici ne izgubi od moldavskog Sheriffa.

Euforija kratko trajala

Inter je protiv Ukrajinaca krenuo u ofenzivu od prve sekunde i u 24. minuti poveo krasnim golom hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića, no veselje talijanske momčadi nije dugo trajalo jer je sudac taj pogodak poništio zbog zaleđa Darmiana koji je asistirao za gol.

OVDJE možete vidjeti tu situaciju.

U nastavku utakmice Perišić je pak nakon odlične solo akcije namjestio gol Edinu Džeki za 2:0. Ovdje ga pogledajte. Također i kod prvog Džekinog gola imao je jednu od glavnih uloga, što možete vidjeti ovdje.