POGLEDAJTE MANDŽUKIĆEV AUTOGOL: / Neumorni hrvatski junak sad ima motiv više, ne brinite i vjerujte mu, ispravit će on to

U osamnaestoj minuti utakmice finala SP-a Francuska je povela 1-0 protiv Hrvatske

15.7.2018.
17:26
Screenshot

Neumorni i odlični napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić skrenuo je glavom u padu loptu u mrežu Danijela Subašića u osamnaestoj minuti ogleda velikog finala Svjetskog prvenstva. Utakmicu za naslov igraju Hrvatska i Francuska, a ona rezultatski nije krenula sjajno.

HRVATSKA - FRANCUSKA 2-4: /

HRABRI VATRENI OSVOJILI POVIJESNO SREBRO NA SP-U; Tricolori prvaci svijeta!

Slobodni udarac izveo je Antoine Griezmann, ubacio pred hrvatska vrata a ondje je Mandžukić u pokušaju da glavom otkloni opasnost krivo procijenio i u padu usmjerio loptu u vlastitu mrežu. Postao je ovime, nažalost, Mandžukić prvi koji je u utakmicama finala Svjetskog prvenstva zabio loptu u vlastitu mrežu.