ODLAZI NAKON PET GODINA / Emotivan oproštaj slavnog Slovenca: Pogledajte kako su se Vatreni i ekipa oprostili od ikone

Josi Iličić je s Atalantom sporazumno raskinuo ugovor i sada može kao slobodan igrač tražiti novi klub

2.9.2022.
11:55
Twitter

Nogometaši Atalante pobijedili su na svom terenu u četvrtak Torino (3:1) u 4. kolu talijanskog prvenstva.

PROBUDIO SE NIKSI /

Gledaju li ovo u West Hamu? Vlašić je ponovno zabio za Torino, pogledajte majstoriju Vatrenog

Junak pobjede Atalante bio je Nizozemac Koopmeiners koji je postigao sva tri gola, prvog i trećeg s bijele točke u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i 84. minuti, a drugog preciznim udarcem s 20 metara u 47. minuti.

Jedini gol z Torino postigao je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić u 77. minuti.

Prije te utakmice od Atalnte se oprostio proslavljeni Slovenac Josip Iličić, koji je prije par dana, nakon pet sezona u klubu, raskinuo ugovor.

Navijači i igrači Atalante, među kojima je i hrvatski reprezentativac Mario Pašalić emotivno su se oprostili od Iličića, a klub je snimku njegovog oproštaja objavio na društvenim mrežama.