IMPRESIVNO / Portugalci razbijeni nakon manje od 40 minuta: Pogledajte kako su Redsi u prvom poluvremenu 'pregazili' Benficu u Lisabonu

Golove za Liverpool u prvom poluvremenu utakmice protiv Benfice postigli su Konate i Mane

5.4.2022.
22:00

Nogometaši Liverpoola gostuju u utorak u Lisabonu, gdje s Benficom igraju prvu utakmicu u četvrtfinalu Lige prvaka i nakon manje od 40 minuta igre imaju prednost od dva pogotka.

SPEKTAKL U LIGI PRVAKA /

Liverpool razbio Benficu u Lisabonu. Man City minimalno slavio protiv Atletico Madrida na Etihadu

Susret je jako dobro počeo za Redse, koji su poveli u 17. minuti kada je Konate nakon kornera bio najviši u skoku i glavom pogodio za 1:0.

To mu je bio prvi pogodak u dresu Liverpoola, a možete ga vidjeti OVDJE.

Rezultat se nije mijenjao do 36. minute, kada se opet zatresla mreža Benfice. Gol za 2.= zabio je Mane iz blizine nakon što mu je idealno dodao glavom Luis Diaz.

Gol za 2:0 možete vidjeti OVDJE.