PRIZORI OD KOJIH ĆETE SE NAJEŽITI / Pogledajte kako su Boysi obilježili 26. obljetnicu Oluje. Orila se Moja domovina i osvanuo je transparent s porukom

Boysi su pjevali od prve do posljednje minute, ali najvažniji dio dogodio se u 26. minuti

4.8.2021.
22:19
Matija Habljak/PIXSELL

U prvom susretu 3. pretkola nogometne Lige prvaka Dinamo je na stadionu Maksimir pred 4.597 gledatelja odigrao 1-1 protiv Legije iz Varšave. Dinamo je poveo u 60. minuti golom Brune Petkovića, a izjednačio je Ernest Muci u 82. minuti.

NEVJEROJATAN RASPLET NA MAKSIMIRU /

Dominantni Dinamo šokiran u samoj završnici. Pala su dva prekrasna pogotka. Sudac je teško oštetio Modre?

Utakmicu je također obilježilo i dobro navijanje. Boysi su pjevali od prve do posljednje minute, ali najvažniji dio dogodio se u 26. minuti kada su prvo pljeskom pozdravili 26. obljetnicu Oluje, a zatim su deset minuta pjevali Moju domovinu i razvili su pritom veliki transparent, te su mahali zastavama Hrvatske.