JUNAK ZVAN LIVAJA / Golovi o kojima će se još dugo pričati. Pogledajte prekrasne pogotke kojima je Hajduk srušio Dinamo na Maksimiru

Peta je to uzastopna pobjeda Hajduka otkako ga je preuzeo litavski stručnjak

5.12.2021.
20:32
Matija Habljak/PIXSELL

U derbiju 18. kola Prve HNL Hajduk je na stadionu Maksimir pred 9.900 gledatelja pobijedio Dinamo s 2-0 upisavši petu uzastopnu pobjedu otkako je momčad preuzeo Valdas Dambrauskas.

Hajduk je poveo u 61. minuti golom Marka Livaje. Josip Elez je dugačkom loptom uposlio Livaju koji je pobjegao Theophile-Catherineu, prebacio Livakovića i zabio za vodstvo Hajduka. Video pogledajte OVDJE.

HAJDUK SLAVIO NA MAKSIMIRU /

Dambrauskas nastavio sjajan niz i uzeo puni plijen u derbiju, fenomenalni Marko Livaja srušio Modre

Sjajna asistencija Livaje

Pobjedu gostiju potvrdio je Emir Sahiti u drugoj minuti sudačke nadoknade na Livajinu asistenciju. Livaja je sjajno primio loptu u šesnaestercu, pričekao je dolazak Sahitija, idealno ga poslužio, a krilni napadač Bijelih pogodio za 2-0. Video pogledajte OVDJE.

Peta je to uzastopna pobjeda Hajduka otkako ga je preuzeo litavski stručnjak. Četiri pobjede Splićani su ostvarili u prvenstvu, a jednu u Kupu. Hajduk je pritom dobio dva gostujuća derbija, protiv Rijeke (3-2) i Dinama (1-0).