Kakav majstor / Pogledajte kakav je spektakl priredio Roko Šimić u Ligi prvaka! Upisao dva gola i asistenciju za 45 minuta

Šimić je postigao šest golova u sedam dvoboja te je jedan od boljih strijelaca ovogodišnje Lige prvaka za mlade

22.4.2022.
19:48
profimedia.hr

Polufinalnu utakmicu između RB Salzburga i Atletico Madrida koja se igra danas u Nyonu prolazi u znaku mladog hrvatskog reprezentativca Roka Šimića. On je za samo 45 minuta postigao dva pogotka i dodao jednu asistenciju te je najzaslužniji za vodstvo svoje momčadi od 3:0.

Šimić je već u 15. minuti svoju momčad doveo u vodstvo nakon što je jedan ubačaj pospremio s ruba peterca. Pogodak pogledajte ovdje.

Svega 13 minuta kasnije Šimić je realizirao i penal za svoju ekipu, a pred kraj prvog dijela maestralnim je dodavanjem asistirao Kameriju za velikih 3:0. Prekrasno dodavanje petom pogledajte ovdje.

Šimić je postigao šest golova u sedam dvoboja te je jedan od boljih strijelaca ovogodišnje Lige prvaka za mlade. Ako Salzburg mirno privede ovaj dvoboj kraju i prođe u finale tamo ga čeka Benfica koja je porazila Juventus u prvom polufinalu.