BRAVO MAJSTORE / I komentator pao u trans: Rakitić nevjerojatno zabio Atletico Madridu; Kakva bombetina, strašno, za antologiju

Karim Rekik proslijedio je loptu Rakitiću koji je sjajno reagirao i loptu s 25 metara pospremio u gol

18.12.2021.
21:39

U 18. kolu španjolske La Lige sastali su se Sevilla i Atletico Madrid (2:1). Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić zabio je pogodak za svoju Sevillu u sedmoj minuti.

Karim Rekik proslijedio je loptu Rakitiću koji je sjajno reagirao i loptu s 25 metara pospremio u gol vratara Jana Oblaka. Rakitićev pogodak možete pogledati OVDJE.

NAJLJEPŠA HRVATSKA NAVIJAČICA /

Ovako je ona vidjela čudesan, nestvaran Rakitićev gol: Upala je na utakmicu i oduševila; 'Najseksipilnija si...'

Gosti iz Madrida su do izjednačenja došli u 33. minuti, kada je nakon udarca iz kuta Felipe glavom poslao loptu u mrežu.

Sve do 89. minute mreže su mirovale, a tada je Rakitić izveo udarac iz kuta. Najviši u skoku bio je Thomas Delaney i glavom poslao loptu u gredu od koje se odbila u polje. Na pet metara je Kounde samo okrznu loptu, dovoljno da ju namjesti idealno za Ocamposa koji ju je zakucao u bliži kut. Oblak je bio na lopti, ali je bilo previše snage u tom udarcu da bi mogao spasiti svoju momčad.

Sevilla je trećom uzastopnom pobjedom došla do 37 bodova te za vodećim Real Madridom zaostaje za pet bodova. Atletico je doživio treći uzastopni poraz te je sa 29 bodova ostao na petoj poziciji.