BRAT UZ BRATA / Rakitić i Modrić nakon derbija oduševili fanove, pljušte komentari: 'Naše legende, dva rivala, prijatelja...'

Oglasili se se na društvenim mrežama gdje su podijelili zajendičke fotografije

29.11.2021.
8:24

U derbiju 15. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Sevillu s 2-1, za domaći sastav je nastupio Luka Modrić, a za goste IvanRakitić.

PRAVA ISTINA O NAŠEM LUKI /

Stigao odgovor na pitanje koje zanima sve navijače Reala, procurilo što stvarno Ancelotti misli o Modriću

Sevilla je povela u 12. minuti golom Rafe Mira koji je zabio glavom nakon ubačaja Marcosa Acune iz kornera.  U 32. minuti real je izjednačio. Eder Militao je pucao s više od 25 metara, vratar Yassine Bounou nije najbolje reagirao odbivši loptu u vratnicu, a odbijanac je u mrežu pospremio Karim Benzema.

Reakcije fanova

U 87. minuti Vinicius je fantastičnim udarcem s 20 metara pogodio rašlje suprotnog kuta za pobjedu domaćina.

Luka Modrić je za "Kraljevski klub" igrao do 73. minute, dok je Ivan Rakitić kod Seville izašao dvije minute ranije.

Poslije utakmice obojica su se oglasila na Instagramu. Rakitić je oduševio fanove fotografijom na kojoj se nalazi u Modrićevom društvu.

“Naš cilj ostaje netaknut i isti”, poručio je, a ispod su se zaredali komentari poput : ‘braća’, ‘legende’, ‘brat uz brata Hrvat uz Hrvata volim vas duše moje’, ‘lijepo vas je vidjeti zajedno’, ‘naše dvije hrvatske legende, dva rivala, prijatelja, brata’…..

Modrić je također objavio fotku s Ratkićem te je poslao poruku navijačima Reala: 'Velika utakmica, važna pobjeda: Idemooo”.