SERIE A / Pobjede za Juventus i Mourinha: Toma Bašić odigrao 85 minuta u porazu svog Lazija

Marin Pongračić nije nastupio za Lecce

4.1.2023.
20:48

U susretu 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju pobijedio Cremonese sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Arkadiusz Milik u sudačkoj nadoknadi.

JAKO VAŽAN POGODAK /

Pogledajte Pašalićev gol kojim je spasio Atalantu poraza: Vlašiću puna minutaža

Poljski napadač je sjajno pogodio iz slobodnog udarca s više od 25 metara. Bila je to sedma uzastopna pobjeda torinske "Stare dame" i to sedma u kojoj Juve nije primio gol.

Fiorentina i Monza su remizirali 1-1. Domaćin je poveo u 19. minuti golom Arthura Cabrala, a izjednačio je Carlos Augusto u 61. minuti.

Bašiću 85 minuta

Roma je na Olimpicu pobijedila Bolognu sa 1-0, a "Vučica" je do prve pobjede u zadnja četiri kola stigla golom Lorenza Pellegrinija iz jedanaesterca u šestoj minuti utakmice. Hrvatski veznjak Nikola Moro nije nastupio za Bolognu.

Za razliku od Rome, drugi rimski klub je upisao poraz. Lazio je na gostovanju kod Leccea poveo 1-0, ali je na koncu izgubio 1-2. Lazio je poveo u 14. minuti golom Cire Immobilea, no Lecce je u drugom poluvremenu okrenuo rezultat golovima Gabriela Strefezza (57) i Lorenza Colomboa (71).

Marin Pongračić nije nastupio za Lecce, dok je Toma Bašić za goste igrao do 85. minute.