dva prvoplasirana kluba /

Pobjeda Rijeke, remi Dinama u pripremnim utakmicama

Dinamo je u Turskoj odigrao 2-2 protiv Slovana iz Bratislave, a "modri" su ostali bez pobjede u sudačkoj nadoknadi

1.2.2017.
19:47
Dalibor Urukalovic/PIXSELL

Dva prvoplasirana kluba HNL-a Rijeka i Dinamo u srijedu su odigrali svoje pripremne utakmice. Riječani su slavili protiv danskog Aarhusa s 3-0, dok je Dinamo odigrao 2-2 protiv Slovana iz Bratislave.

Rijeka je u portugalskom Portimau pobijedila Aarhus s uvjerljivih 3-0, a svi su golovi pali u završnici utakmice. Prvi gol je zabio Florentin Matei (73), a Rumunj je dobru igru okrunio i drugim pogotkom u 80. minuti. Na konačnih 3-0 povećao je Alexander Gorgon u 85. minuti.

U subotu Rijeka na Atlantic Cupu igra protiv švedskog Djurgardena.

Dinamo je u Turskoj odigrao 2-2 protiv Slovana iz Bratislave, a "modri" su ostali bez pobjede u sudačkoj nadoknadi. Slovaci su poveli preko Soumaha (7pen), da bi potom Dinamo preokrenuo pogocima Ante Ćorića (40) i Armina Hodžića (75). U prvoj minuti sudačke nadoknade za Slovan je pogodio Crnogorac Vukan Savičević