UZDIGNUTE GLAVE / Poslastica u Mostaru za oproštaj od Europe: Plemićima bod protiv jedne od najboljih momčadi u Engleskoj

Aston Villa je skupinu završila kao prvoplasirana momčad, a s drugog mjesta dalje prolazi Legia.

14.12.2023.
20:44
Denis Kapetanovic/PIXSELL

U posljednjem kolu natjecanja po skupinama Konferencijske lige Zrinjski iz Mostara i Aston Villa odigrali su 1:1. Ova utakmica nije imala rezultatsku važnost, budući da su gosti iz Engleske osigurali prvo mjesto, a Plemići nisu imali nikakvu šansu osigurati europsku zimu.

TRI NAPADAČA /

FIFA objavila finaliste ovogodišnje dodjele nagrada za najboljeg igrača svijeta

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, a u drugom su gosti poveli u 61. minuti preko Nicole Zaniola.

Pogodak za remi i veliko slavlje zbog osvajanja novog boda u Europi sjajno je zabio Matija Malekinušić u 87. minuti na asistenciju bivšeg igrača Hajduka Tomislava Kiša.

Iako im osvojeni bod ne znači puno budući da su i dalje posljednja momčad skupine, za Plemiće je velika stvar 'izvući' pozitivan rezultat protiv ovakvog eminentnog protivnika.

U drugom susretu ove skupine, u izravnom dvoboju o prolasku su odlučivali Legia i AZ, a slavila je Poljska momčad s 2:0. Strijelci su bili Yuri Ribeiro (34') te Blaž Kramer (81).

U subotu, 16. prosinca, očekuje nas spektakularna borilačka večer koju možete pratiti UŽIVO na VOYO platformi. U 19 sati počinje prijenos priredbe najveće regionalne borilačke organizacije - FNC 14 iz Sarajeva, a sat vremena kasnije počinje event vodeće europske MMA organizacije - KSW 89 u poljskom gradu Gliwice.