PJACA PROKOMENTIRAO DEBI IZ SNOVA: / U prvoj utakmici pred svojim navijačima predstavio se na najbolji mogući način

Pjaca je igrao do 56. minute

21.1.2018.
20:29

U zadnjoj utakmici 19. kola njemačke Bundeslige Schalke je u nedjelju na domaćem terenu protiv Hannovera remizirao odigravši 1-1, a hrvatski nogometni reprezentativac Marko Pjaca predstavio se publici u Gelsenkirchenu pogotkom.

MARKO PJACA ZABIO ZA SCHALKE: /

Majstor se vraća, a ovo je dokaz!

Pjaca, koji je igrao do 56. minute, doveo je domaćine u vodstvo nadahnućem iz 16. minute. Driblingom je iz igre izbacio stopera Hannovera Salifa Sanea, a onda lijepo plasirao loptu u suprotni kut. Pjaca je u siječnju iz Juventusa došao na posudbu u Schalke i ovo mu je bio drugi nastup za klub iz Gelsenkirchena, ali i prvi pred navijačima njegova novog kluba. Ipak, Pjacin pogodak nije bio dovoljan za pobjedu Schalkea, buduči da je u 86. minuti Niclas Fuellkrug pogodio za konačnih 1-1.