PJACA ODLIČNO ZABIO U DEBIJU ZA GENOU: / Ušao u igru i nakon sedam minuta briljirao

Marko Pjaca zabio prvijenac za Genou u svom prvom nastupu

20.9.2020.
16:54
Screenshot

Ako se po jutru dan poznaje, onda će ovo biti odlična sezona i odluka Marka Pjace. Naime, bivši krilni napadač Dinama, sad igrač Juventusa na posudbi u Genoi debitirao je danas za Genou u utakmici protiv Crotonea i zabio pogodak za 4:1 nakon asistencije Paola Ghiglionea. Osim gola Pjaca, vidjeli smo i jednu asistenciju Milana Badelja u dresu Genoe.

Zabio nakon sedam minuta igre

Pjaci je za pogodak trebalo svega sedam minuta. U 58. minuti je ušao u igru umjesto legendarnog Gorana Pandeva, a u 75. je već zatresao mrežu. Odlično se ubacio na desnu stranu, primio loptu i pogodio desnom po podu. Prije toga, Genoa je osvojila loptu negdje malo iza centra.

OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Inače,u nedjelju su na rasporedu još dvije utakmice, a sastaju se Sassuolo - Cagliari, te Juventus - Sampdorija. U ponedjeljak igraju Milan i Bologna, a u srijedu su na rasporedu susreti Benevento - Inter, Udinese - Spezia i Lazio - Atalanta.