PJACA BRILJIRAO U POVRATKU NA TEREN: / Hrvat bacio navijače u trans! 'Umirem od želje da te vidim'

Marko Pjaca u četvrtak je zabio dva gola u pobjedi Juventusa 6-0 protiv Trina u trening kampu 'Stare dame' Vinovu.

2.11.2017.
18:01
AFP, MARCO BERTORELLO

Nakon sedam mjeseci pauze hrvatski nogometni reprezentativac Marko Pjaca vratio se na teren postigavši dva pogotka. Utakmica je trajala samo 50 minuta, a hrvatski ofenzivac imao je punu minutažu u njoj. Nakon ožujka kada je u prijateljskoj utakmici protiv Estonije potrgao prednje križne ligamente lijevog koljena.

Među strijelce su se upisali i Douglas Costa, Claudio Marchisio, Rodrigo Bentancur i Daniele Rugani. Drugi hrvatski reprezentativac u redovima torinske 'Stare dame', Marijo Mandžukić dobio je poštedu za utakmicu u Vinovu, a nisu nastupili niti ostali igrači koji su u utorak igrali u Lisabonu protiv Sportinga u susretu Lige prvaka.

Navijači 'Stare dame' sretni su što Marka ponovno vide na travnjaku. Pjaca je za Juventus prošle sezone zaigrao u dvadeset susreta u svim natjecanjima, do trenutka ozljede (doživio je rupturu prednjeg križnog ligamenta. Djelomično mu je napuknuo i meniskus te da je oštećen i kolateralni ligament). Bivši dinamovac, za kojeg i sami Talijani govore kako je budućnost Juventusa, odigrao je ukupno 721 minutu uz jedan gol.

TALIJANSKI MEDIJI VEĆ TJERAJU PJACU IZ JUVENTUSA: ‘Mogao bi na posudbu u siječnju’

No, iako se prošle sezone i nije baš naigrao, ostavio je dobar dojam kod navijača Juventusa koji su oduševljeni njegovim povratkom, iako ga pojedini mediji "tjeraju" na posudbu. Pjaca je svoje zadovoljstvo zbog povratka i dva gola podijelio sa svojim pratiteljima na društvenim mrežama i fanovima Juvea...

TALIJANSKI MEDIJI VEĆ TJERAJU PJACU IZ JUVENTUSA: /

'Mogao bi na posudbu u siječnju'

"Umirem od želje da te vidim u natjecateljskim utakmicama", napisala je jedna obožavateljica Pjace.

Drugi je dodao...

"Jedva čekam vidjeti te opet".

Navijači mu čestitaju na povratku...

U nedjelju Juve u sklopu 12. kola Serie A igra protiv davljenika Beneventoa i neki misle kako je to dobra prilika da trener aktualnog prvaka Italije Allegri testira trenutne mogućnosti krilnog napadača Vatrenih.

"Bilo bi sjajno kad bi u nedjelju zaigrao bar na nekoliko minuta", istaknuo je nogometni fan Paolo na društvenim mrežama.