PREOKRET U SERIE A / Perišić zabio za svoj Inter s bijele točke, ali je Lazio u posljednjim minutama uspio uzeti sva tri boda

Zametak preokreta je bio dosuđeni kazneni udarac za Lazio u 64. minuti, na intervenciju VAR-a

16.10.2021.
20:24

Nogometaši Lazija su na rimskom Olimpicu preokretom došli do pobjede nad aktualnim prvakom Interom svladavši ga s 3-1 (0-1), iako su gosti na poluvremenu imali prednost.

Tu im je prednost donio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je u 12. minuti bio precizan izvođač kaznenog udarca. Gol pogledajte OVDJE.

BRAVO, MAJSTORE! /

Perišić zabio u velikom talijanskom derbiju, pogledajte kako je Vatreni hladnokrvno pospremio loptu u mrežu

Pobjeda Lazija osigurana u zadnjih minutama

Zametak preokreta je bio dosuđeni kazneni udarac za Lazio u 64. minuti, na intervenciju VAR-a. Ciro Immobile je bio siguran realizator. Pobjedu domaćoj momčadi donijeli su Felipe Anderson pogotkom u 81. minuti i Sergej Milinković-Savić u prvoj minuti sučevog dodatka.

Lazio

U početnoj postavi Intera bili su Ivan Perišić i Marcelo Brozović, a kod Lazija je u prvih 11 bio Toma Bašić. Perišić i Bašić su zamijenjeni u 66., odnosno 67. minuti, dok je Brozović do kraja ostao na terenu u prvom ovosezonskom porazu Intera koji je sa 17 bodova ostao na trećem mjestu, iza Napolija (21) i Milana (19) koji imaju utakmicu manje. Lazio je sa 14 bodova preskočio Fiorentinu i sada je na petoj poziciji, s bodom manje i utakmicom više od četvrtoplasirane Rome.