OJ IVANE / Perišić se oglasio nakon nove pobjede Hajduka i navijačima Bijelih dao nadu

Hajduk je ostao s maksimalnim učinkom, pet pobjeda iz pet nastupa, te s 15 bodova.

26.8.2023.
22:25

Nogometaši Hajduka nastavili su svoj pobjednički niz u hrvatskom prvenstvu svladavši u subotu u Varaždinu istoimenog domaćina s 2-1 (1-1).

VIJESTI S OTOKA /

Ivan Perišić umalo dobio crveni karton u pobjedi Tottenhama, asistencija drugog Vatrenog

Vodeći pogodak za Hajduk postigao je u 29. minuti Filip Krovinović. Izjednačio je Leon Belcar u 37. minuti. Pobjedu Hajduku donio je Leon Dajaku pogotkom u 86. minuti.

Hajduk je tako ostao s maksimalnim učinkom, pet pobjeda iz pet nastupa, te s 15 bodova.

Navijači Bijelih su se dodatno razveselili kada je nakon utakmice Ivan Perišić objavio na Instagramu screenshot s utakmice uz poruku "+3" uz emoji bicepsa.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.