PERIŠIĆ I DRUŠTVO OSTAVILI SRBE U NEVJERICI: / Kovačeva praksa se nastavila, Bayern nakon utakmice dodatno ponizio Zvezdu

Srpski mediji ostali su u nevjerici kad su vidjeli što se događa

27.11.2019.
9:46

Bayern je u Beogradu deklasirao Zvezdu sa 6-0, a Poljak Lewandowski postigao je u samo 15 minuta drugog dijela čak četiri gola.

PROZIVAO JE NIKU KOVAČA ZA SVOJ NEUSPJEH, NO STVARI STOJE DRUGAČIJE: /

Bayern ga se riješio, a ne igra ni u novom klubu

Bayern je poveo preko Goretzke (14), a potom slijedi "show" Poljaka Lewandowskog koji je od 53. do 68. minute zabio četiri gola. IvanPerišić je ušao u igru u 61. minuti te je bio asistent za peti i šesti gol Bavaraca.

Kako javlja B92, dio igrača njemačkog prvaka je nakon velike pobjede otišao na pomoćni teren pored Marakane i odradio trening. Točnije, otišli su na trčanje.

seinem 4:0, Ivan Perisic (FC Bayern Muenchen #14), FC Bayern Muenchen - 1.FC Koeln, Bundesliga, 21.09.2019 DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND/OR QUASI-VIDEO Football: Germany, 1. Bundesliga, Muenchen - 21 Sep 2019, Image: 472272319, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Shutterstock Editorial

Takvu je praksu provodio i Niko Kovač te su trening nakon utakmice odrađivali igrači koji nisu puno igrali ili su ostali na klupi. Zbog toga je jednom prilikom izbio incident o čemu više možete pročitati OVDJE.

Zna se, inače, dogoditi i da se trener posluži ovakvom mjerom kada je nezadovoljan predstavom momčadi, što ovdje sigurno nije bio slučaj.

Među onima koji su odradili trening bio je i Ivan Perišić. Srpski Alo popratio je to urnebesnim naslovom: "NEMCI, IMATE LI DUŠE?! Posle 6:0 otišli na pomoćni teren, a onda dodatno ponizili srpski klub".