PERIŠIĆ FENOMENALNO ASISTIRAO PA ZABIO ZA INTER: / Prvo je 'slomio' suparnika, a onda postigao drugi gol sezone

Hrvatski krilni napadač Ivan Perišić postigao je drugi ligaški gol u ovoj sezoni

1.9.2018.
19:57
Screenshot

Nogometaši Intera stigli su do prve pobjede u Seriji A ove sezone nakon što su trijumfalno okončali gostovanje kod Bologne. Svoj obol 3-0 slavlju u vidu asistencije i pogotka dao je i Ivan Perišić.

Perišić je u 82. minuti fenomenalnom asistencijom pomogao Candrevi upisati se među strijelce...

...potom je i sam zabio u mrežu domaće momčadi. Drugi mu je to pogodak sezone nakon što je precizan bio u prošlom kolu protiv Torina.

Strijelac prvog gola bio je Radja Nainggolan koji je napokon dočekao debi u dresu kluba kojem se priključio po dolasku iz Rome.

Perišić i Marcelo Brozović odigrali su utakmicu u punoj minutaži. Šime Vrsaljko je u igru ušao u 85. minuti.