SJAJAN START / Tottenham u prvom kolu Premierlige 'razbio' Southampton, Ivan Perišić odigrao manje od pola sata u debiju za Spurse

Perišić je u Tottenham istigao ovoga ljeta kao slobodan igrač nakon što mu je istekao ugovor s talijanskim Interom

6.8.2022.
18:21

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić ušao je u igri u 66. minuti za Tottenham Hotspur u 4-1 (2-1) doamćoj pobjedi protiv Southamptona u susretu 1. kola nove sezone engleskog prvenstva.

UMALO SENZACIJA /

Kiks Liverpoola na startu Premierlige: Senzacionalni Srbin zaustavio Redse, Salah spriječio potpuni debakl

Bio je to Perišićev debi u službenim utakmicama za "pijetlove" u koje je stigao iz milnskog Intera po završetku prošle sezone.

Perišić je na travnjak stupio kada je već bilo 4-1 za njegovu novu momčad iako je Southampton poveo. Kapetan gostiju Ward-Prowse u 12. je minuti liepim "drop-kickom" svladao Llorisa, ali već do poluvremena domaći su preokrenuli. Sessegnon je u 21. mi nuti utrčao na drugu vratnicu i glavom proslijedio ubačaj Kuluševskog u mrežu za 1-1 da bi 10 minuta potom Dier postigao još jedan pogodak glavom na ubačaj Sona za 2-1. U nastavku je prvo Salisu nspretnom reakcijom u 61. minuti pogodio vlastitu mrežu da bi dvije minute potom Kuluševski golom okrunio sjajnu predstavu.

Ranije u subotu su povratnik u društvo najboljih Fulham i doprvak Liverpool su igrali 2-2 (1-0).