ODLIČNA PREMIJERA /

Perišić debitirao u prvih 11: Za 65 minuta oduševio potezima i umalo zabio prvijenac

Hrvatski krilni napadač je u 13. minuti bio blizu postizanja prvog gola, ali je njegov udarac prošao uz stativu

28.9.2024.
19:05

Aktualni nizozemski prvak PSV Eindhoven u susretu sedmog kola nacionalnog prvenstva na gostovanju je pobijedio Willem II sa 2-0, a za pobjednički sastav je debitirao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

SVI SU LUDI ZA JOŠKOM /

Navijači ne prestaju vrištati o Gvardiolu: 'Stvarno nije normalan, ma on nije branič'

Perišić je za lidera Eredivisie zaigrao od prve minute, a na terenu je proveo 65. minuta.

Hrvatski krilni napadač je u 13. minuti bio blizu postizanja prvog gola, ali je njegov udarac prošao uz vratnicu.

Perišić je sredinom rujna za PSV potpisao ugovor do kraja sezone.

Klubu iz Eindhovena je pobjedu donio dvostruki strijela Ricardo Pepi.

Prvoga je zabio u 49. minuti na asistenciju Joeyja Veermana, a drugoga u 64. minuti na dodavanje Ricka Karsdorpa.

PSV sada vodi na ljestvici sa 21 bodom, pet više od AZ-a koji ima utakmicu manje, dok je Utrecht treći sa osam bodova manje, ali i dvije utakmice manje.

POGLEDAJTE VIDEO: Mali princ ujahao u Moskvu: Rusi Pjaniću neke stvari nisu zaboravili, ovaj se pravdao