SERIA A / Pašalić igrao do 87., Atalanta golom u petoj minuti sudačke nadoknade srušila Milan

9.12.2023.
20:10

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić igrao je do 87. minute za Atalantu u 3-2 (1-1) domaćoj pobjedi protiv Milana u susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

AGRESIVNA REAKCIJA /

Modrić doživio 'pomračenje uma' nakon što je ponovno prvi zamijenjen: Ancelotti tvrdi da ništa nije vidio

Domaće je dva puta u vodstvo dovodio Lookman (38, 55), gosti su se vraćali u igru preko Girouda (45+3) i Jovića (80), ali nakon što je Muriel (90+5) fantastično petom iz punog trka prevario Maignana za 3-2 više nije bilo vremena i za treće poravnanje.

Ovom pobjedom Atalanta je skočila na sedmo mjesto sa 23 boda, koliko ima i šesta Fiorentina, dok je treći Milan ostao na 29 bodova.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Verona i Lazio su igrali 1-1 (0-1). Gosti iz Rima su poveli golom Zaccagnija (23), ali nakon brojnih propuštenih prilika uslijedilo je još jedno razočaranje za njih nakon što je Henry (70) poravnao na 1-1. Toma Bašić ostao je na klupi Lazija koji je deveti sa 21 bodom, dok je Verona 17. sa 11 bodova, koliko ima i 18. Empoli koji je u zoni ispadanja, ali i koji će u ponedjeljak ugostiti Lecce.

Na vrhu je Juventus sa 36 bodova, jedan manje uz utakmicu manje ima drugi Inter koji od 20.45 sati igra protiv Udinesea.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počelo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.