PRAVA RIJETKOST ZA VIDJETI / Pao jedan od najbržih golova u povijesti HNL-a! Pogledajte majstoriju Dinamova igrača na posudbi u Šibeniku

Na ljestvici je Šibenik ostao sedmi s 23 boda, koliko ima i osmoplasirani Slaven.

4.2.2022.
20:22

U dvoboju 22. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa i Šibenika odigrali 1-1. Šibenik je poveo jednim od najbržih golova u povijesti HNL-a. U 16. sekundi utakmice Antonio Marin je pogodio na dodavanje Delića s lijeve strane, što je peti najbrži pogodak u povijesti lige.

Pogodak Marina pogledajte OVDJE.

Koprivničani su izjednačili već u 18. minuti, kada je Alen Grgić pobjegao obrani Šibenčana i prizemnim udarcem svladao vratara Rogića. Slaven Belupo je bio bliži pobjedi, ali pritom nije imao sreće.

U 35. minuti Grgić s 20 metara pogađa gredu, a u 78. minuti Kvržić je zatresao vratnicu.