PRETPOSLJEDNJI NA TABLICI / Pad Nike Kovača u Berlinu, iz igre je izvadio sve Hrvate koji su započeli utakmicu

Wolfsburgu je ovo bio četvrti poraz te je i dalje pretposljednji

18.9.2022.
17:47

Union Berlin je pobijedio s 2-0 Wolfsburg, sastav kojeg vodi hrvatski nogometni trener Niko Kovač, u ogledu 7. kola Bundeslige.

ZATOPLJENJE ODNOSA? /

Niko Kovač potjerao bivšeg reprezentativca, a onda ga pohvalio: 'Nije bilo problema, on je divna osoba'

Bila je to peta pobjeda Union Berlina u sezoni s kojom se popeo na prvo mjesto ljestvice.

Ima dva boda više od dortmundske Borussije. Wolfsburgu je ovo bio četvrti poraz te je i dalje pretposljednji.

Izvadio je Hrvate

Berlinska momčad je do pobjede stigla u drugom poluvremena kada je postigla oba pogotka.

Prvo je Siebatcheu u 54. načeo goste, dok je priča zaključena golom Beckera u 77. minuti.

Dvije minute kasnije Kovač je zamijenio hrvatske igrače Josipa Brekala i Bartola Franjića koji su bili u početnom sastavu Wolfsburga.