OVO MOŽDA NISTE VIDJELI NA TV-U: / Zvijezda Barcelone uperila prstom u Modrića i sipala optužbe; 'Zbog toga su oni na vašoj strani'

Hrvatski reprezentativac i kapetan odigrao je još jednu maestralnu utakmicu

12.4.2021.
8:23

U velikom derbiju 30. kola Primere Real je Madridu pobijedio Barcelonu u El Clasicu s 2-1. Golove za Real zabili su KarimBenzema i Toni Kroos, a jedini pogodak za Barcelonu zabio je Oscar Mingueza.

smisliti

ŠPANJOLCI ODABRALI NOVOG SUCA ZA EL CLASICO: /

Katalonci bijesni, pravdu će dijeliti čovjek kojeg ne mogu ni smisliti

Real je poveo već u 14 minuti spektakularnim golom Benzeme. Vasquez je ubacio s desne strane, a Benzema je iz blizine petom zabio za vodstvo. U 28. minuti Toni Kroos je povećao na 2-0 iz slobodnog udarca s ruba kaznenog prostora, a pritom je imao i sreće jer se lopta od Desta u živom zidu odbila i ušla u gol.

U 34. minuti Valverde je pogodio vratnicu, a katalonska momčad je bila sretna što je na odmor otišla sa samo dva gola zaostatka.

Barcelona se vratila u utakmicu u 60. minuti golom Oscara Mingueza koji je iskoristio ubačaj Jordija Albe. Barcelona se potom posve otvorila, a u 90. minuti Casemiro je dobio crveni karton.

Porječkao se s Barcinim igračima

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije LukaModrić odigrao je cijelu utakmicu i bio jedan od najboljih igrača u momčadi Real Madrida, a njegov potez nakon utakmice oduševio je navijače Kraljevskog kluba.