OVO JE NEPONOVLJIVO: /

Ovdje je dokaz da je Mandžukić razvalio u prvom poluvremenu Lige prvaka

Sjajan pogodak udarcem preko glave postigao je Mario Mandžukić za izjednačenje na 1-1 u finalu Lige prvaka u kojem su se u Cardiffu susreli Juventus i Real Madrid.

3.6.2017.
22:02

Nakon što je Cristiano Ronaldo pogotkom iz 20. minute postao prvi igrač koji je zabio u tri finalne utakmice, ujedno postigao i 500. Realov pogodak u ovom natjecanju, ukazao se sedam minuta kasnije Mandžukić i briljantno poravnao rezultat.

OVAKO SLAVI MAJSTOR: Mandžukić pogotkom bacio Juveove navijače u trans, a onda krenuo u ludu proslavu

Osim toga, koliko je savršen bio Mandžukić, prvi hrvatski nogometaš koji je zabio u dva finala Lige prvaka, reći će i ova statistika:

Mandžukić je zabio i u finalu 2013. godine kada je za Bayern pogodio protiv Borussije Dortmund.