SRAMOTIMO SE U ELCHEU: / Ovo je najlošije poluvrijeme Vatrenih u Dalićevoj eri; kao da se ne radi o svjetskim doprvacima

Furija uništava Vatrene u Elcheu

11.9.2018.
21:29

Hrvatskoj na poluvremenu prve utakmice u Ligi nacija protiv Španjolske gubi 3-0. Nakon dobrog početka i dvije šanse prvo Santinija, a onda i Perišića,Furija je odgovorila - golovima! U 24. minuti jeftino je ispala hrvatska obrana...

JEFTINO JE ISPALA HRVATSKA OBRANA: Pogledajte kako su mlitavo reagirali Vatreni kod prvog gola Furije

Sergio Ramos odigrao je sjajnu dijagonalu na Carvajala, čiji centaršut sa desnog krila u mrežu posprema domaći dečko Saul Niguez. Tu situaciju možete pogledati - OVDJE.

Samo deset minuta poslije bilo je 2-0 za Španjolsku. Marco Asensio je sjajno pogodio za dva gola prednosti Furije! Ivan Rakitić prodao je jednu loptu, koju je Asensio primio i opalio za 2-0. Nisu niti dvije minute prošle, a Furija već ima 3-0. Gol će se pisati kao autogol Lovri Kaliniću, ali sve je riješio ponovo Marco Asensio, čiji se gromoviti udarac odbio od grede pa od Kalinićevih leđa u mrežu.