KOMPLIMENTI ZA HRVATSKOG MAESTRA / Nakon što su ga žestoko iskritizirali, Španjolci se nakon osvajanja Lige prvaka poklonili našem Luki: 'Modrić je otvorio utakmicu..'

Luka Modrić bio je u igri do 90. minute, kada ga je zamijenio drugi veznjak, Dani Ceballos

29.5.2022.
0:03

Nogometaši madridskog Reala osvojili su novi pehar pobjednika Lige prvaka. U finalnom susretu odigranom na Stade de Franceu Madriđani su pobijedili Liverpool 1-0 (0-0).

SPEKTAKULARNO FINALE /

Real Madrid pobijedio Liverpool i osvojio Ligu prvaka! Modrić uzeo peti naslov

Finale je odlučio Vinicius Junior, njegov pogodak u 59. minuti, ali se može reći kako je pravi heroj Reala bio nesavladivi vratar Thibaut Courtois koji je zaustavio brojne odlične šanse Liverpoolovih igrača. Real je time osvojio četrnaesti naslov pobjednika u Ligi prvaka (Kupa prvaka).

Luka Modrić počeo je utakmicu za Real Madrid i na terenu bio sve do 90. minute, kada ga je zamijenio Dani Ceballos.

U prvom poluvremenu Modrić nije ostavio pretjerano dobar dojam, no u nastavku je odigrao puno bolje i započeo akciju za gol koji je odlučio utakmicu.

"On je duša preokreta i ključ za razumijevanje onoga što se događalo ove godine na Bernabéuu. U prvom poluvremenu protiv Liverpoola je bio daleko od igre. Jedva da se pojavljivao u napadačkim akcijama", pisao je španjolski list Marca o Modrićevom nastupu u prvih 45 minuta, no u nastavku se sve promijenilo:

"Bolje je ušao u drugo poluvrijeme i momčad je to osjetila. Otvorio je utakmicu i sve se ga se više vidjelo. Izašao je s terena uz velike ovacije."