NESAVLADIV JE / Ovaj čovjek je izludio Liverpool: Pogledajte nestvarne obrane golmana Real Madrida u finalu Lige prvaka

Liverpool je imao jako puno izglednih prilika, no sve ih je zaustavio vratar Real Madrida Thibaut Courtois

28.5.2022.
23:38

Nogometaši Real Madrida u 59. minuti finala Lige prvaka poveli su golom Viniciusa Juniora 1:0 protiv Liverpoola, koji je bio dominantan veći dio utakmice.

MODRIĆ IH NIJE ODUŠEVIO /

Ne sjećamo se kada su Španjolci zadnji put ovako pisali o našem Luki: 'Bio je jako daleko od igre, jedva da se pojavio...'

Nakon što su primili gol, nopgometaši engleske momčadi krenuli su u veliku ofenzicu i u nekoliko navrata bili vrlo blizu izjednačujućem pogotku, no z tome ih je sjajnimobranama zaustavio Realov golman Thibaut Courtois.

On je prvo u 64. minuti skinuo sjajan udarac Manea, pa pet minuta kasnije sjajnu šansu Mohamedu Salahu.

Te njegove obrane možete vidjeti OVDJE i OVDJE.