OSIJEK NAKON TRI REMIJA KONAČNO STIGAO DO POBJEDE: / Zekićeva momčad drži priključak za Hajdukom i Rijekom

Četvrti Osijek sada ima 45 bodova, šest manje od drugog Hajduka, a pet od treće Rijeke

30.3.2018.
20:01
PIXSELL

Osijek je danas na svom stadionu bez nekoliko standardnih prvotimaca stigao do pobjede od 3-0 protiv Slaven Belupa. Ovo je Osječanima prva pobjeda nakon tri uzastopna remija u prvenstvu protiv Cibalije, Intera i Hajduka.

Osijek je do pobjede protiv sastava iz Koprivnice stigao golovima Lope (45) i Marića (71-11m), a kazneni udarac za drugi gol izborio je upravo Lopa, te autogolom Muse (85-ag). Četvrti Osijek sada ima 45 bodova, šest manje od drugog Hajduka, a pet od treće Rijeke koji će igrati međusobno u subotu, dok je Slaven Belupo šesti sa 31 bodom. Na vrhu je Dinamo sa 59 bodova.

Cibalia je ispustila dva važna boda u borbi za ostanak odigravši 1-1 (1-0) na svom terenu protiv Lokomotive. Vinkovčani su do 90. minute imali prednost od 1-0 pogotkom Kordića (18) te igrača više jer je u 58. minuti zbog simuliranja isključen Krstanović. No, gosti su u samoj završnici poravnali golom Kolingera (90).